Hasan K. –Bahçeşehir Üniversitesi- Bilgisayar Müh.

DGS ile geldiğim için alandışı derslerde çok zorlandım. Birkaç arkadaşımın tavsiyesi ile ituclass.com’a ulaştım. Calculus 1-2 ve Fizik 1 derslerini beraber çalıştık. Mutluyum. Çok teşekkürler.

Murat K.- Öğrencimiz Ceren K.’nın babası

Kızımızın okuldaki sınıfından yakın arkadaşı okul derslerine yardımcı olmak amacıyla ders almaya başlamış. Biz de destek olur diye düşündük ve derslere başladık. 1 yıl oldu ve çok memnunuz. Keşke daha önce başlasaydık dedik. Teşekkürler ituclass.com ailesi. Başarılarınızın devamını dileriz..

Ceren K. – Işık Okulları- 11.sınıf

Eşit ağırlık seçmeyi düşündüğüm için iki büyük dersim vardı. Edebiyat ve Matematik. Edebiyat ve Türkçe konularında iyiyim fakat Matematik biraz sorunluydu. Ali Abim sayesinde bunu rahatlıkla aştık. İyi bir üniversiteye girmenin artık zor olmadığını biliyorum. Teşekkürler Ali Abicim☺ 

Ayşegül K. – Doğuş Üniversitesi- Makine Müh.

Uzun süren bir üniversite hayatım oldu. Akışkanlar Mekaniği, Termodinamik, Isı Geçişi, Otomatik Kontrol ve Nanoteknoloji derslerinden ituclass.com eğitmenlerinden ders aldım. Artık mezunum, çok teşekkür ediyorum.

İpek B. – Bahçeşehir Üniversitesi- Enerji Sistemleri Müh.

Üniversite öğrencisi olduğum için ilk başta özel ders alma fikri garip gelmişti. Problem yaratan derslerimin başında da Termodinamik geliyordu. 3. Kez alıyordum ve artık kalamazdım. İnternetten ituclass.com’a ulaştım. 2.5 hafta süren derslerimizden sonra daha en yüksek 16 alabildiğim Termodinamikten A- ile geçtim. Daha ne söyleyebilirim ki?.. Gerçekten çok sağolun..

Alara E. – Işık Okulları- 11.sınıf

Ali Hocam ile (aslında abim gibi oldu artık kendisi ☺) yaklaşık 3 yıl önce tanıştık. O zamanlarda matematik ve fizik-kimya derslerine karşı önyargılarım vardı. Başaramayacağımı düşünüyordum.. Aradan 3 sene geçti ve şimdi artık önümde güzel puanlarım ve hedeflerim var.. Çok teşekkürler Ali Abi, çok teşekkürler ituclass.com..

keyboard_arrow_up